strzałka - idź do góry strony

ADRES:

41-500 Chorzów, ul. Powstańców 25
Telefon: +48 32 241 31 04
Fax: +48 32 241 39 26
E-mail: dyrekcja@muzeum.chorzow.pl

 

GODZINY OTWARCIA WYSTAW:

Dni powszedne:

  • Wtorek, Czwartek, Piątek: 10.00—15.00
  • Środa: 10.00—17.00
  • Sobota, Niedziela: 11.00—16.00

AKTUALNOŚCI

Załogi Muzeum w Chorzowie oraz Muzeum Hutnictwa pragną wspólnie życzyć Państwu pięknych, radosnych i pełnych nadziei Świąt Wielkanocnych.

W myśl prawdy „kultura nie jest luksusem, lecz wyrazem człowieczeństwa”, Wydział Kultury, Sportu i Turystyki UM Chorzów informuje, iż wszystkie instytucje zamknięte dla publiczności na czas walki z epidemią, prowadzą działalność online. Zachęcamy do korzystania z oferty.

Szanowni Państwo, niestety z powodu stanu zagrożenia epidemicznego jesteśmy zmuszeni przełożyć wernisaż wystawy "100-lecie Ruchu Chorzów" na późniejszy termin. Mamy nadzieję, że jak tylko sytuacja się poprawi to będziemy mogli spotkać się i świętować razem tę niezwykłą rocznicę.

Szanowni Państwo z przykrością zawiadamiamy, że w związku z zaleceniami Głównego Inspektoratu Sanitarnego oraz Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego Muzeum w Chorzowie pozostanie zamknięte dla zwiedzających do odwołania. Zapraszamy serdecznie do śledzenia zawartości zakładki SPOTKANIA W TRUDNYCH CZASACH, którą przygotowujemy dla Państwa, aby nasz cenny kontakt z kulturą nie został zerwany podczas przymusowej izolacji. 
APELUJEMY: Bądź bezpieczny — 
zostań w domu!
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nową zakładką strony internetowej Muzeum "Spotkania w trudnych czasach". Znajdziecie tam Państwo różnego rodzaju filmy, teksty oraz materiały ikonograficzne prezentujące w trybie online nie tylko zasoby naszej placówki, ale także wybrane zagadnienia ze świata kultury i nauki.
Serdecznie zapraszamy do zwiedzania "Chorzowskiej Galerii Jednego Obrazu"
W tym miesiącu Piotr Naliwajko, M.B.Cz.J.B.
Reprodukcja obrazu: Galeri Sztuki Muzycznej i Obrazu (Rynek w Chorzowie, Pawilon A)
Oryginał obrazu: Muzeum w Chorzowie (ul. Powstańców 25)

 

KALENDARIUM

<    >

pon.
wt.
śr.
cz.
pi.
so.
nie.
kliknij żeby zobaczyć wydarzenia przypisane do danego dnia

LEGENDA:

koncert
edukacja
wystawa
inne

korzystanie ze strony oznacza zgodę na pliki cookies - więcej informacji: pollityka prywatności
akceptuję