Zeszyty Chorzowskie T.11

"Zeszyty Chorzowskie", T.11 (2010), red.Zbigniew Kapała, 2010, ss. 284. Cena: 12 zł.

Zawartość tomu:

ARTYKUŁY

Lucyna Biały, Z dziejów niemieckiego teatru w Królewskiej Hucie na przełomie XIX i XX w.

Przemysław Nadolski, Rozwój transportu kolejowego i architektura budynków dworcowych na terenie gmin obecnego miasta Chorzowa

(Królewska Huta, hajduki, Chorzów Stary) i Świętochłowic do roku 1922

Dionizy Moska, Farmacja śląska - chorzowskie apteki w latach 1922 - 1939

Krzysztof Karwat, Stąd do Broadwayu. Historia Teatru Rozrywki w Chorzowie