Lekcje muzealne do pobrania

Lekcje muzealne dają okazję do skupienia się na historii regionu i uzupełnienia zakresu edukacji prowadzonej w szkole. Jako, że obecnie wizyta w muzeum nie jest możliwa, postanowiliśmy podzielić się z Państwem materiałami, które opracowaliśmy jako rodzaj pomocy dydaktycznych, wspierających nauczycieli w trudnym zadaniu realizacji nauki szkolnej w trybie zdalnym. Liczymy, że staną się one dla Was cenną inspiracją i ciekawym źródłem wiedzy dla uczniów.
Do korzystania z materiałów zapraszamy jednocześnie wszystkich zainteresowanych, niezależnie od wieku  wierzymy, że nawet rodowitych chorzowian uda nam się czasem zaskoczyć.

Piotr Zając
DZIAŁ EDUKACYJNOPROMOCYJNY