Muzyczne Poranki

21 stycznia 2018 r. (niedziela), o godz. 12.00 zapraszamy na koncert z cyklu „Muzyczne Poranki”:

„Przetańczyć całą noc”. W repertuarze m.in.:

Jacques Offenbach – barkarola „Belle nuit, ô nuit d'amour” z opery „Opowieści Hoffmanna”

Léo Delibes – duet kwiatów „Viens, Mallika, les lianes en fleurs... Dôme épais, le Jasmin” z opery „Lakmé”

Giuseppe Verdi – aria Heleny „Mercè, dilette amiche” z opery „Nieszpory sycylijskie”

Frederick Loewe – piosenka Elizy „Przetańczyć całą noc” z musicalu „My Fair Lady”

Léo Delibes – „Dziewczęta z Kadyksu”

Agustín Lara – „Granada”

Magdalena Czarnecka – sopran

Katarzyna Ćwiek – mezzosopran

Joanna Steczek – fortepian

Ewa Kafel – prowadzenie koncertu

Zapraszamy!

bilety: 5 zł/os., ulgowe: 1,5 zł/os.

Bilety można zakupić od 14 stycznia 2018 r. w kasie Muzeum w godzinach otwarcia wystaw.

Liczba miejsc ograniczona.

Brak możliwości rezerwacji.

W czasie trwania koncertu stałe wystawy "Z dziejów pieniądza. Polska-Śląsk", "Jan Wysocki" oraz wystawa czasowa "Wspólnota..." będą niedostępne dla zwiedzających.